Blog

„Po pierwsze: złam wszelkie zasady” Curt Coffman, Marcus Buckingham – RECENZJA

02.06.2024

 

Książka oparta na obszernym materiale empirycznym, jaki zebrali autorzy prowadząc badania w organizacji Gallupa. Nie jest to kolejny cudowny poradnik, który po jednym zapoznaniu się odmieni nasze życie i życie naszego otoczenia. Nie jest to też publikacja, która zawiera w sobie samą teorię, nie przystającą nijak do rzeczywistości. Jest to poradnik w głównej mierze dla menedżerów, chociaż nie tylko.

Na pewno książka ta powinna zasilić półki kreatywnych i dynamicznych ludzi, dla których nie ma sztywnych regulacji, poza prawnymi, których się trzeba trzymać.

 

Książka „Po pierwsze złam wszelkie zasady” Curta Coffman i Marcusa Buckinghan dostępna  np:   KLIK   lub   KLIK

Po przeczytaniu koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba książka.

 

Autor recenzji:

Dariusz Wawrzeniecki

 


    Zamów konsultacje


    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) (dalej jako „RODO”), oświadczam, że:
    Administratorem danych osobowych jest Teampartners Szczegółowe dane dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Teampartners dostępne są na podstronie Polityka Prywatności.