Kluczowe umiejętności menedżerskie

Co zrobić, aby sprawdzić się w roli menedżera?

Jakie są niezbędne umiejętności, aby odnieść sukces jako menedżer? Z jakimi problemami spotyka się każdy menedżer? Jak radzić sobie w sytuacjach konfliktu i napięć w zespole? Warsztaty z zakresu zarządzania kompetencjami menedżerskimi pozwalają sprawdzić czy 20% narzędzi kontrolnych przynosi 80% efektów.

Czego dowiesz się na warsztatach?

Na warsztatach, podobnie jak na zasadzie listy kontrolnej, można sprawdzić: czy potrafisz wyznaczać cele, zaplanować pracę, jak reagujesz na pomysły swoich pracowników, kiedy i za co ich chwalisz, czy znasz zasady delegowania zadań i ich rozliczania, czy poprzez informację zwrotną, wiesz jak budować zaufanie i poczucie odpowiedzialności za rezultaty, jakie skojarzenia rodzi w Tobie konflikt i – co najważniejsze – czy wiesz, jak w praktyce wykorzystać swoją wiedzę dotyczącą powyższych zagadnień.


Jak to działa?

Poznaj schemat naszego działania.

Dowiedz się więcej

    Zamów konsultacje


    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) (dalej jako „RODO”), oświadczam, że:
    Administratorem danych osobowych jest Teampartners Szczegółowe dane dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Teampartners dostępne są na podstronie Polityka Prywatności.