Przywództwo zorientowane na budowanie zespołu

Przywództwo zorientowane na budowanie zespołu

Za atmosferę w zespole i to, co się w nim dzieje, w 55-65% odpowiada przywódca. Menedżer pracuje w triadzie, którego składowe to: wyniki, zespół i on sam. Każdy z tych elementów jest połączony spoiwem produktywności zespołu, bez którego ciężko osiągnąć ponadprzeciętne wyniki. Dlatego niezwykle istotne jest tutaj zrozumienie istoty wszystkich elementów, które są niezbędne do stworzenia zaangażowanego i zmotywowanego zespołu. Jak to osiągnąć? Dowiesz się na naszym szkoleniu z zakresu przywództwa.

Czego dowiesz się na warsztatach?

Na warsztatach dowiesz się, m.in.:

  • jak kierować zespołem, aby świadomie przeszedł przez wszystkie fazy rozwoju: poznanie, tworzenie podgrup, konflikt, docenianie różnic  indywidualnych i efektywna praca,
  • jaka jest różnica między władzą nadaną a rzeczywistym przywództwem?

Jak to działa?

Poznaj schemat naszego działania.

Dowiedz się więcej

    Zamów konsultacje


    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) (dalej jako „RODO”), oświadczam, że:
    Administratorem danych osobowych jest Teampartners Szczegółowe dane dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Teampartners dostępne są na podstronie Polityka Prywatności.