Wdrażanie nowych pracowników

Onboarding z efektem WOW, czyli liczy się pierwsze wrażenie

Zmiana pracy znajduje się na 15 miejscu najbardziej stresujących wydarzeń w życiu. Nowemu pracownikowi towarzyszą dwa podstawowe pytania – czy sprawdzę się w nowym miejscu i jak zostanę przyjęty przez nowy zespół? Dla pracodawcy z kolei ważne jest to, jak szybko nowo zatrudniona osoba wdroży się w swoje obowiązki. Sprawne wdrożenie nowego pracownika, przekłada się na jego efektywność pracy, większą samodzielność, a co za tym idzie na zmniejszenie kosztów firmy. Im szybciej bowiem zostanie on wprowadzony w środowisko pracy, tym szybciej Twoja firma zacznie zarabiać. Szybko przeprowadzony onboarding to także doskonała okazja do poznania przez nowego pracownika celów przedsiębiorstwa. Dzięki temu Twój pracownik nabiera lepszego wrażenia o Twoim biznesie, co bezpośrednio przekłada się na poprawę Twojego wizerunku, jako godnego zaufania pracodawcy. Zapraszamy na szkolenie dla menadżerów z zakresu wdrażania nowych pracowników.

Wdrażanie nowych pracowników – jak robić to dobrze?

Nasze warsztaty dostarczą Ci niezbędnej wiedzy z zakresu efektywnego wprowadzania nowego pracownika do przedsiębiorstwa. Odpowiemy na takie pytania, jak m.in.:

  • co nowo zatrudniony powinien wiedzieć o firmie?
  • jak powinien wyglądać plan wdrożenia nowego pracownika?
  • jaka jest rola opiekuna?
  • co, z punktu widzenia nowego pracownika jest najbardziej istotne w pierwszych dniach w nowym miejscu pracy?

Jak to działa?

Poznaj schemat naszego działania.

Dowiedz się więcej

    Zamów konsultacje


    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) (dalej jako „RODO”), oświadczam, że:
    Administratorem danych osobowych jest Teampartners Szczegółowe dane dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Teampartners dostępne są na podstronie Polityka Prywatności.