Gdy w zespole dzieje się źle?

Gdy w zespole dzieje się źle. Co zrobić, aby działo się lepiej?

Jeżeli:

 • zauważasz dużo napięć w swoim zespole pracowników,
 • w zespół wkradła się stagnacja lub rutyna, które negatywnie rzutują na wyniki,
 • zmagasz się z silosami informacyjnymi,
 • poszczególne działy Twojej firmy nie potrafią ze sobą współpracować lub toczą spory w wewnątrz swojej struktury,
 • Twoi pracownicy są przepracowani, a Ty obawiasz się ich wypalenia zawodowego,
 • chciałbyś zmienić napiętą sytuację wśród pracowników, ale nie wiesz jak to zrobić?

Możemy Ci w tym pomóc.


Pomagamy budować silne zespoły

W TeamPartners pracujemy z zespołami i w zespołach. Dla nas zgrany zespół stanowi synonim prężnie rozwijającego się biznesu, dlatego też mocno wierzymy i rozwijamy ideę partnerstwa. Każda jednostka bowiem wnosi do grupy różne wartości, które w połączeniu ze sobą pozwalają zbudować silny i uzupełniający się zespół, dobrze dogadujących się pracowników.

Jak pracujemy?

W trakcie naszych działań wspieramy budowanie zaufania w Twoim zespole/zespołach, dzięki czemu w maksymalnym stopniu wydobywamy z nich, to co najlepsze. Aby uzyskać pożądane efekty, na panujące w strukturze konflikty patrzymy wieloaspektowo. Skupiamy się na obszarach: korzyści, które wynikają z konfliktu oraz napięć, które konflikty wywołują. Ostatecznie oddzielamy jedne od drugich, a trwający spór razem z zespołem przekształcamy w konstruktywne rozwiązanie.

  Zamów konsultacje


  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) (dalej jako „RODO”), oświadczam, że:
  Administratorem danych osobowych jest Teampartners Szczegółowe dane dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Teampartners dostępne są na podstronie Polityka Prywatności.